GetBackOfficeDocumentItems: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Створена сторінка: =='''Функція повертає позиції з конкретного документа'''== Розділ містить методи, необхідні для отримання позицій з конкретного документа за його ID <br> {| cellspacing="3" cellpadding="0" style="width:100%; clear:both; margin:0.5em auto; background-color:#eaecf0; border:1px solid #c8ccd1;" |- ! style="background:#cdf; padding:0.5em; text-...) |
Немає опису редагування |
||
| Рядок 188: | Рядок 188: | ||
|| <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> PriceNoNDS | || <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> PriceNoNDS | ||
| Dec | | Dec | ||
| Ціна без ПДВ | | Ціна реалізації без ПДВ | ||
|- | |- | ||
|| <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> PriceNDS | || <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> PriceNDS | ||
| Dec | | Dec | ||
| Ціна з ПДВ | | Ціна реалізації з ПДВ | ||
|- | |- | ||
|| <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> TotalNoNDS | || <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> TotalNoNDS | ||
| Dec | | Dec | ||
| Сума без ПДВ | | Сума реалізації без ПДВ | ||
|- | |- | ||
|| <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> TotalNDS | || <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> TotalNDS | ||
| Dec | | Dec | ||
| Сума з ПДВ | | Сума реалізації з ПДВ | ||
|- | |||
|| <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> CostSum | |||
| Dec | |||
| Сума собівартості | |||
|} | |} | ||
Версія за 07:50, 6 червня 2025
Функція повертає позиції з конкретного документа
Розділ містить методи, необхідні для отримання позицій з конкретного документа за його ID
| Опис | Отримання позицій з конкретного документа. |
|---|---|
| Метод | POST |
| URL | /POSExternal/GetBackOfficeDocumentItems |
| Request Headers | |
|---|---|
| KEY | VALUE |
| Content-Type | application/json |
| AccessToken | |
| Body raw (json) |
|---|
{
"DocumentId": 13837
}
| Типи даних Body | |||
|---|---|---|---|
| * | Параметр | Тип | Опис |
| DocumentId | Int | Ідентифікаційний номер документу | |
| Додатковий опис вихідних параметрів |
|---|
| Response (json) |
|---|
{
"Error": "",
"Success": true,
"Items": [
{
"ID": 26193,
"Code": "PRODUCT00297 ",
"ArticleName": "Картопля",
"Measure": "кг",
"MeasureUnits": 1000,
"ArticleQuantity": 100,
"PriceNoNDS": 0.833333333333334,
"PriceNDS": 1,
"TotalNoNDS": 83.33,
"TotalNDS": 100
},
{
"ID": 26191,
"Code": "PRODUCT00295 ",
"ArticleName": "Майонез",
"Measure": "г",
"MeasureUnits": 1,
"ArticleQuantity": 1000,
"PriceNoNDS": 0.833333333333334,
"PriceNDS": 1,
"TotalNoNDS": 833.33,
"TotalNDS": 1000
},
{
"ID": 26194,
"Code": "PRODUCT00298 ",
"ArticleName": "Олія соняшникова",
"Measure": "л",
"MeasureUnits": 1000,
"ArticleQuantity": 100,
"PriceNoNDS": 0.833333333333334,
"PriceNDS": 1,
"TotalNoNDS": 83.33,
"TotalNDS": 100
},
{
"ID": 26189,
"Code": "PRODUCT00293 ",
"ArticleName": "Помідор",
"Measure": "кг",
"MeasureUnits": 1000,
"ArticleQuantity": 50,
"PriceNoNDS": 0.833333333333334,
"PriceNDS": 1,
"TotalNoNDS": 41.67,
"TotalNDS": 50
},
{
"ID": 26188,
"Code": "PRODUCT00292 ",
"ArticleName": "Салат",
"Measure": "г",
"MeasureUnits": 1,
"ArticleQuantity": 1000,
"PriceNoNDS": 0.833333333333334,
"PriceNDS": 1,
"TotalNoNDS": 833.33,
"TotalNDS": 1000
}
]
}
| Типи даних Response | ||
|---|---|---|
| Параметр | Тип | Опис |
| Error | String | Опис помилки, що виникла |
| Success | Bool | Успіх виконання запиту |
| Items | Items[] | Масив позицій з документу |
| | ID | Int | Ідентифікаційний номер артикулу |
| | Code | String | Код артикулу |
| | ArticleName | String | Назва артикулу |
| | Measure | String | Одиниця виміру |
| | MeasureUnits | Int | Вага одиниці виміру у найменшій системній одиниці виміру ( грами) |
| | ArticleQuantity | Int | Кількість по артикулу |
| | PriceNoNDS | Dec | Ціна реалізації без ПДВ |
| | PriceNDS | Dec | Ціна реалізації з ПДВ |
| | TotalNoNDS | Dec | Сума реалізації без ПДВ |
| | TotalNDS | Dec | Сума реалізації з ПДВ |
| | CostSum | Dec | Сума собівартості |
| Додатковий опис вхідних параметрів |
|---|