SetClient: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Немає опису редагування |
Немає опису редагування |
||
| Рядок 108: | Рядок 108: | ||
| Побатькові | | Побатькові | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| BirthDate | | BirthDate | ||
| Datetime | | Datetime | ||
| Дата народження (в форматі "1980-01-24 00:00:00") | | Дата народження (в форматі "1980-01-24 00:00:00") | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| EMail | | EMail | ||
| String [128] | | String [128] | ||
| Електронна скринька | | Електронна скринька | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Sex | | Sex | ||
| Bool | | Bool | ||
| Пол (True - чол; False - жін;) | | Пол (True - чол; False - жін;) | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Properties | | Properties | ||
| Int | | Int | ||
| Рядок 129: | Рядок 129: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| MailSend | | MailSend | ||
| Bool | | Bool | ||
| Рядок 159: | Рядок 159: | ||
| Дата народження (в форматі "2010-05-15T00:00:00" ) | | Дата народження (в форматі "2010-05-15T00:00:00" ) | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| PlatformID | | PlatformID | ||
| Int | | Int | ||
| ID платформи | | ID платформи | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| UserPlatfomID | | UserPlatfomID | ||
| Int | | Int | ||
| ID користувача платформи | | ID користувача платформи | ||
|- | |||
| | |||
| NumberOfChildren | |||
| Int | |||
| Кількість дітей | |||
|- | |- | ||
Версія за 08:07, 30 жовтня 2023
Функція виконує редагування юзера
Розділ містить методи, необхідні для редагування даних юзера
| Опис | Редагування даних юзера. |
|---|---|
| Метод | POST |
| URL | /POSExternal/SetClient |
| Request Headers | |
|---|---|
| KEY | VALUE |
| Content-Type | application/json |
| AccessToken | |
| Body raw (json) |
|---|
{
"PhoneNumber": "0999999299",
"Password": "secretpassword",
"LastName": "Smith",
"FirstName": "John",
"MiddleName": "Doe",
"BirthDate": "1990-01-01T00:00:00",
"Code": "ABC123zxc",
"CardCode": "CARD456gfdg",
"EMail": null,
"CreateCard": false,
"Sex": true,
"Properties": [1, 2, 3],
"GetNews": true,
"Children": [
{
"ID": 1,
"Firstname": "Child1",
"Lastname": "Smith",
"Patronymic": "Doe",
"Birthday": "2010-05-15T00:00:00"
},
{
"ID": 2,
"Firstname": "Child2",
"Lastname": null,
"Patronymic": null,
"Birthday": null
}
],
"PlatformID": "PLATFORM123",
"UserPlatfomID": "USERPLATFORM456"
}
| Типи даних Body | |||
|---|---|---|---|
| * | Параметр | Тип | Опис |
| PersonID | Int | ID Персони | |
| PhoneNumber | String [32] | Номер телефону | |
| LastName | String [128] | Фамілія клієнта | |
| FirstName | String [128] | Імя клієнта | |
| MiddleName | String [128] | Побатькові | |
| BirthDate | Datetime | Дата народження (в форматі "1980-01-24 00:00:00") | |
| String [128] | Електронна скринька | ||
| Sex | Bool | Пол (True - чол; False - жін;) | |
| Properties | Int | Cписок "Улюблені Розваги" | |
| MailSend | Bool | Отримувати сповіщення | |
| Children | Object [] | Інформація про дітей: | |
| | Firstname | String | Імя | |
| | Lastname | String | Фамілія | |
| | Patronymic | String | По батькові | |
| | Birthday | DateTime | Дата народження (в форматі "2010-05-15T00:00:00" ) | |
| PlatformID | Int | ID платформи | |
| UserPlatfomID | Int | ID користувача платформи | |
| NumberOfChildren | Int | Кількість дітей | |
| * Позначення обов’язкового параметру | |||
| Додатковий опис вихідних параметрів |
|---|
| Response (json) |
|---|
{
"Error": "",
"Success": true,
"AddressID": null,
"BirthDate": "1990-01-01 00:00:00",
"CardCode": null,
"EMail": null,
"FirstName": "John",
"LastName": "Smith",
"MiddleName": "Doe",
"PlatformID": null,
"Sex": false,
"UserPlatfomID": null,
"Code": "ABC123zxc",
"PersonID": 30927
}
| Типи даних Response | |||
|---|---|---|---|
| * | Параметр | Тип | Опис |
| Error | String [] | Опис помилки, що виникла | |
| Success | Bool | Успіх виконання запиту | |
| * Позначення обов’язкового параметру | |||
| Додатковий опис вхідних параметрів |
|---|