Поновлення системи "Servio HMS"/uk: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Оновлення для відповідності новій версії вихідної сторінки) |
(Оновлення для відповідності новій версії вихідної сторінки) |
||
| Рядок 39: | Рядок 39: | ||
|- | |- | ||
| ОТА || Оптимізовано синхронізацію цін з ОТА | | ОТА || Оптимізовано синхронізацію цін з ОТА | ||
|- | |||
| Виправлення помилок || Виправленно ряд помилок | |||
|} | |||
<languages/> | |||
== Версія 06.00.094 від 31.05.2023 == | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Модуль !! Опис | |||
|- | |||
| CRM|| До розділу контакти додано в таблицю списки полів - кількість проживання, дохід, ночей | |||
|- | |||
| Базовий || Додана окрема шахівка для перегляду | |||
|- | |||
| Тарифи || Додана можливість копіювання тарифів з перерахунком цін | |||
|- | |||
| Модуль бронювання || Допрацювання модуля бронювання для комплектації номерів | |||
|- | |- | ||
| Виправлення помилок || Виправленно ряд помилок | | Виправлення помилок || Виправленно ряд помилок | ||
|} | |} | ||
Версія за 07:43, 27 червня 2023
Версія 06.00.096 від 21.06.2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Зміна візуальної частини інформації про дзівонок Binotel |
| CRM | Додано до карти замовлення поле джерело та синхронізовано з картками гостя і групи |
| Система | Додано реалізацію Webhook |
| Звіти | Зміна дизайну пошуку звітів на більш компактний |
| Система | Додана інтеграція з TurboSMS |
| CRM | Додано джерело повідомлень та можливість відправки повідомлень через TurboSMS |
| Система | Додана інтеграція з AlphaSMS |
| CRM | Додано джерело повідомлень та можливість відправки повідомлень через AlphaSMS |
| Система | Додано автоматичне очищення та архівація логів log4net |
| Система | Зменшено частоту опитування служб обладнання |
| Виправлення помилок | Виправленно ряд помилок |
Версія 06.00.095 від 05.06.2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| CRM | Додано інтеграцію до модуля CRM, для надсилання/отримання повідомлень через чатбот Telegram |
| ОТА | Оптимізовано синхронізацію цін з ОТА |
| Виправлення помилок | Виправленно ряд помилок |
Версія 06.00.094 від 31.05.2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| CRM | До розділу контакти додано в таблицю списки полів - кількість проживання, дохід, ночей |
| Базовий | Додана окрема шахівка для перегляду |
| Тарифи | Додана можливість копіювання тарифів з перерахунком цін |
| Модуль бронювання | Допрацювання модуля бронювання для комплектації номерів |
| Виправлення помилок | Виправленно ряд помилок |