Servio POS New Settings: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Немає опису редагування |
Немає опису редагування |
||
| Рядок 11: | Рядок 11: | ||
|- | |- | ||
| UpdateCheckTimeout || REGINT || Таймаут опитування змін у меню (в секундах) || POS-Модуль/Рахунок/Меню | | UpdateCheckTimeout || REGINT || Таймаут опитування змін у меню (в секундах) || POS-Модуль/Рахунок/Меню | ||
|- | |||
| BillTypeAutoModify || REGINT || Код виду рахунку, для якого застосовується автомодифікатор при відкритті рахунку || POS-Модуль/Рахунок | |||
|} | |} | ||
Версія за 15:42, 13 березня 2024
Відкриті рахунки
| Code | Тип даних | Опис | Шлях у WorkDesk |
|---|---|---|---|
| HidePlaceSelectorForBill | REGSTR | Item1 видів рахунків, для яких не відображатиметься опція вибору місця при створенні рахунку | POS-Модуль/Рахунок |
| DefaultBillItemPos | REGINT | Дозволяє вказати який номер подачі буде проставлятися по замовчуванню. Від 0 до 4 | POS-Модуль/Рахунок |
| UpdateCheckTimeout | REGINT | Таймаут опитування змін у меню (в секундах) | POS-Модуль/Рахунок/Меню |
| BillTypeAutoModify | REGINT | Код виду рахунку, для якого застосовується автомодифікатор при відкритті рахунку | POS-Модуль/Рахунок |