Банківські термінали: відмінності між версіями
Немає опису редагування |
Немає опису редагування |
||
| Рядок 96: | Рядок 96: | ||
|- | |- | ||
| || || АТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" || || || | | || || АТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" || || || | ||
|- | |||
| PRINTEC || VeriFone|| АБ "УКРГАЗБАНК" <br> || USB<br> || Служба (HMS\POS)<br> || Предавторизація<br> | |||
АТ "АЛЬФА-БАНК"<br> Ethernet<br> Напряму через службу (POS) Мультимерчант<br> | |||
АТ “Перший Інвестиційний Банк"<br> Реквізити | |||
АТ "ПУМБ"<br> | |||
АТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || Приклад || Приклад || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || | |||
|- | |- | ||
| Приклад || Приклад || Приклад || Приклад || Приклад || Приклад | | Приклад || Приклад || Приклад || Приклад || Приклад || Приклад | ||
Версія за 09:43, 2 травня 2023
BPOS1.Ingenico
Модель
Система HMS підтримує всі моделі банківських терміналів Ingenico.
Банк
Перелік банків, до яких можливе підключення, для проведення оплат через банківські термінали Ingenico.
- АТ КБ "ПриватБанк";
- АТ "ОЩАДБАНК";
- АБ "УКРГАЗБАНК";
- АТ "АЛЬФА-БАНК".
Інтерфейс
Підключення банківського терміналу можливе декількома способами:
- USB;
- Ethernet;
- Wi-fi.
Тип підключення
Термінали можливо підключити використовуючи Службу"(HMS\POS)" для можливості синхронізації проведення оплат з системи HMS Servio, а також напряму через службу "(POS)".
Функції
Нижче наведено перелік операцій, які можливо здійснити на банківському терміналі виробника Ingenico.
- Предавторизація;
- Мультимерчант;
- Реквізити.
PRINTEC
Модель
Система HMS підтримує всі моделі банківських терміналів VeriFone.
Банк
Перелік банків, до яких можливе підключення, для проведення оплат через банківські термінали VeriFone.
- АБ "УКРГАЗБАНК";
- АТ "АЛЬФА-БАНК";
- АТ “Перший Інвестиційний Банк”;
- АТ "ПУМБ";
- АТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ".
Інтерфейс
Підключення банківського терміналу можливе декількома способами:
- USB
- Ethernet
Тип підключення
Термінали можливо підключити використовуючи Службу"(HMS\POS)" для можливості синхронізації проведення оплат з системи HMS Servio, а також напряму через службу "(POS)".
Функції
Нижче наведено перелік операцій, які можливо здійснити на банківському терміналі виробника VeriFone.
- Предавторизація;
- Мультимерчант;
- Реквізити.
InPass
Модель
Система HMS підтримує всі моделі банківських терміналів VeriFone.
Банк
Перелік банків, до яких можливе підключення, для проведення оплат через банківські термінали VeriFone.
- АТ «Укрексімбанк».
Інтерфейс
Підключення банківського терміналу можливе декількома способами:
- USB
- Ethernet
Тип підключення
Термінали можливо підключити використовуючи Службу"(HMS\POS)" для можливості синхронізації проведення оплат з системи HMS Servio, а також напряму через службу "(POS)".
Функції
Нижче наведено перелік операцій, які можливо здійснити на банківському терміналі виробника VeriFone
- Предавторизація;
- Реквізити.
JSON
Модель
Система HMS підтримує всі моделі банківських терміналів PAX 980\ingenico.
Банк
Перелік банків, до яких можливе підключення, для проведення оплат через банківський термінал PAX 980\ingenico.
- АТ КБ "ПриватБанк".
Інтерфейс
Підключення банківського терміналу:
- Wi-fi.
Тип підключення Термінали можливо підключити напряму через службу "(POS)".
| Виробник | Модель | Банк | Інтерфейс | Тип підключення | Функції |
|---|---|---|---|---|---|
| BPOS1.Ingenico | Ingenico | АТ КБ "ПриватБанк |
USB | Служба (HMS\POS) | Предавторизація |
| АТ "ОЩАДБАНК" | Ethernet | Напряму через службу (POS) | Мультимерчант | ||
| АБ "УКРГАЗБАНК" | Wi-fi | Реквізити | |||
| АТ "АЛЬФА-БАНК" | |||||
| PRINTEC | VeriFone | АБ "УКРГАЗБАНК" | USB | Служба (HMS\POS) | Предавторизація |
| АТ "АЛЬФА-БАНК" | Ethernet | Напряму через службу (POS) | Мультимерчант | ||
| АТ “Перший Інвестиційний Банк" | Приклад | Приклад | Реквізити | ||
| АТ "ПУМБ" | |||||
| АТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ" | |||||
| PRINTEC | VeriFone | АБ "УКРГАЗБАНК" |
USB |
Служба (HMS\POS) |
Предавторизація АТ "АЛЬФА-БАНК" |
| Приклад | Приклад | ||||
| Приклад | Приклад | Приклад | Приклад | Приклад | Приклад |
| Приклад | Приклад | Приклад | Приклад | Приклад | Приклад |
| Приклад | Приклад | Приклад | Приклад | Приклад | Приклад |
| Приклад | Приклад | Приклад | Приклад | Приклад | Приклад |
| Приклад | Приклад | Приклад | Приклад | Приклад | Приклад |
| Приклад | Приклад | Приклад | Приклад | Приклад | Приклад |
| Параметр | Опис |
|---|---|
| Модель | VeriFone |
| Банк | АТ «Укрексімбанк» |
| Інтерфейс | USB Ethernet |
| Тип підключення | Служба (HMS\POS) напряму через службу (POS) |
| Функції | Предавторизація Реквізити |
| Параметр | Опис |
|---|---|
| Модель | PAX 980\ingenico |
| Банк | АТ КБ "ПриватБанк" |
| Інтерфейс | Wi-fi |
| Тип підключення | Напряму через службу (POS) |