Відповідність версій HMS/БД: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Створена сторінка: {| class="wikitable" |+ Текст опису |- ! Версія HMS !! Версія БД !! Скрипти |- | 01.01.001 || Unknown|| - |- | 01.01.002 || Unknown|| - |- | 01.01.003 || 06.01.009|| - |- | 01.01.004 || 06.01.021 || - |- | 01.01.005 || 06.01.035 || - |- | 01.01.006 || 06.01.035 || - |- | 01.01.007 || 06.01.051 || + |- | 01.01.008 || 06.01.051 || - |- | 01.01.009 || 06.01.051 || - |- | 01.01.010 || 06.01.051 || + |- | 01.01.011 || 06.01.060 ||...) |
Немає опису редагування |
||
| (Не показані 3 проміжні версії цього користувача) | |||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! Версія HMS !! Версія БД !! Скрипти | ! Версія HMS !! Версія БД !! Скрипти | ||
| Рядок 73: | Рядок 72: | ||
|- | |- | ||
| 01.01.035 || 06.01.157 || + | | 01.01.035 || 06.01.157 || + | ||
|- | |||
| 01.01.036 || 06.01.162 || + | |||
|- | |||
| 01.01.037 || 06.01.163 || - | |||
|- | |||
| 01.01.038 || 06.01.165 || - | |||
|- | |||
| 01.01.039 || 06.01.166 || - | |||
|- | |||
| 01.01.040 || 06.01.170|| - | |||
|- | |||
| 01.01.041 || 06.01.170|| - | |||
|} | |} | ||
Поточна версія на 08:12, 20 листопада 2025
| Версія HMS | Версія БД | Скрипти |
|---|---|---|
| 01.01.001 | Unknown | - |
| 01.01.002 | Unknown | - |
| 01.01.003 | 06.01.009 | - |
| 01.01.004 | 06.01.021 | - |
| 01.01.005 | 06.01.035 | - |
| 01.01.006 | 06.01.035 | - |
| 01.01.007 | 06.01.051 | + |
| 01.01.008 | 06.01.051 | - |
| 01.01.009 | 06.01.051 | - |
| 01.01.010 | 06.01.051 | + |
| 01.01.011 | 06.01.060 | - |
| 01.01.012 | 06.01.060 | - |
| 01.01.013 | 06.01.060 | - |
| 01.01.014 | 06.01.065 | - |
| 01.01.015 | 06.01.065 | - |
| 01.01.016 | 06.01.069 | - |
| 01.01.017 | 06.01.069 | - |
| 01.01.018 | 06.01.070 | - |
| 01.01.019 | 06.01.070 | - |
| 01.01.020 | 06.01.070 | - |
| 01.01.021 | 06.01.071 | - |
| 01.01.022 | 06.01.071 | - |
| 01.01.023 | 06.01.071 | - |
| 01.01.024 | 06.01.074 | - |
| 01.01.025 | 06.01.078 | - |
| 01.01.026 | 06.01.083 | - |
| 01.01.027 | 06.01.085 | - |
| 01.01.028 | 06.01.085 | - |
| 01.01.029 | 06.01.085 | - |
| 01.01.030 | 06.01.089 | - |
| 01.01.031 | 06.01.112 | - |
| 01.01.032 | 06.01.116 | - |
| 01.01.033 | 06.01.118 | + |
| 01.01.034 | 06.01.125 | - |
| 01.01.035 | 06.01.157 | + |
| 01.01.036 | 06.01.162 | + |
| 01.01.037 | 06.01.163 | - |
| 01.01.038 | 06.01.165 | - |
| 01.01.039 | 06.01.166 | - |
| 01.01.040 | 06.01.170 | - |
| 01.01.041 | 06.01.170 | - |