SetParamsBillDeliverySite: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Немає опису редагування |
Немає опису редагування |
||
| (Не показані 2 проміжні версії цього користувача) | |||
| Рядок 98: | Рядок 98: | ||
| String | | String | ||
| Номер квартири | | Номер квартири | ||
|- | |||
| | |||
| DeliveryTimeType | |||
| Int | |||
| 0 - Якнайшвидше; <br>1 - На визначений час; | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| WaitedFrom | | WaitedFrom | ||
| DateTime | | DateTime | ||
| Час доставки від | | Час доставки від (формат "2023-11-03 16:00:00") | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| WaitedFor | | WaitedFor | ||
| DateTime | | DateTime | ||
| Час доставки до | | Час доставки до (формат "2023-11-03 16:00:00") | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Рядок 118: | Рядок 123: | ||
| String | | String | ||
| Імя персони | | Імя персони | ||
|- | |||
| | |||
| EstimatedPaymentID | |||
| Int | |||
| Ймовірний вид оплати | |||
|- | |- | ||
|<span style="color:#ff0000"><center>*</center></span> | |<span style="color:#ff0000"><center>*</center></span> | ||
Поточна версія на 14:56, 25 серпня 2025
Функція додає/ оновлює параметри рахунку доставки
Розділ містить методи, необхідні для додання/ оновлення параметрів рахунку доставки
| Опис | Додання/ оновлення параметрів рахунку доставки. |
|---|---|
| Метод | POST |
| URL | /POSExternal/SetParamsBillDeliverySite |
| Request Headers | |
|---|---|
| KEY | VALUE |
| Content-Type | application/json |
| AccessToken | |
| Body raw (json) |
|---|
{
"BillID": "11712",
"GuestCount": 5,
"House": null,
"Building": "4",
"Entrance": "5",
"Storey": "5",
"Apartment": "5",
"WaitedFrom": "2021-10-13 12:00:00",
"WaitedFor": "2021-10-13 13:00:00",
"Comment": "Сплата картою курьеру",
"PersonName": "Никола Тесла",
"PersonPhone": "380635555555",
"EstimatedPaymentID": 2014
}
| Типи даних Body | |||
|---|---|---|---|
| * | Параметр | Тип | Опис |
| BillID | String | ID рахунку доставки | |
| GuestCount | Int | Кількість гостей | |
| House | String | Номер будинку | |
| Building | String | Корпус | |
| Entrance | String | Під'їзд | |
| Storey | String | Поверх | |
| Apartment | String | Номер квартири | |
| DeliveryTimeType | Int | 0 - Якнайшвидше; 1 - На визначений час; | |
| WaitedFrom | DateTime | Час доставки від (формат "2023-11-03 16:00:00") | |
| WaitedFor | DateTime | Час доставки до (формат "2023-11-03 16:00:00") | |
| Comment | String | Коментар | |
| PersonName | String | Імя персони | |
| EstimatedPaymentID | Int | Ймовірний вид оплати | |
| PersonPhone | String | Телефон клієнта (обовязково має бути вказаний в наступному форматі "380635555555", інакше буде створено нову карту для персони) | |
| * Позначення обов’язкового параметру | |||
| Додатковий опис вихідних параметрів |
|---|
| Response (json) |
|---|
{
"Error": "",
"Success": true
}
| Типи даних Response | ||
|---|---|---|
| Параметр | Тип | Опис |
| Error | String | Опис помилки, що виникла |
| Success | Bool | Успіх виконання запиту |
| Додатковий опис вхідних параметрів |
|---|