Set Bill: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Немає опису редагування |
Немає опису редагування |
||
| (Не показані 9 проміжних версій 2 користувачів) | |||
| Рядок 13: | Рядок 13: | ||
|- | |- | ||
! style="background:#cdf; padding:0.5em; text-align:left;" id="fileinfotpl_date" | URL | ! style="background:#cdf; padding:0.5em; text-align:left;" id="fileinfotpl_date" | URL | ||
| style="background:#fff; padding:0.5em;" | /POSExternal/ | | style="background:#fff; padding:0.5em;" | /POSExternal/Set_Bill | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
| Рядок 59: | Рядок 59: | ||
! scope="col"| Опис | ! scope="col"| Опис | ||
|- | |- | ||
| | |<span style="color:#ff0000"><center>*</center></span> | ||
| SystemCode | | SystemCode | ||
| | | String [32] | ||
| Kод системи | | Kод системи | ||
|- | |- | ||
| | |<span style="color:#ff0000"><center>*</center></span> | ||
| OperType | | OperType | ||
| Int | | Int | ||
| Tип операції | | Tип операції:<br> | ||
1. Створення рахунку,<br> | |||
2. Зміна рахунку. | |||
|- | |- | ||
| | |<span style="color:#ff0000"><center>*</center></span> | ||
| BillID | | BillID | ||
| Int | | Int | ||
| ID рахунку. Якщо OperType=1, значення ігноруватиметься | | ID рахунку. Якщо OperType=1, значення ігноруватиметься | ||
|- | |- | ||
| | |<span style="color:#ff0000"><center>*</center></span> | ||
| BillType | | BillType | ||
| Int | | Int | ||
| Тип рахунку | | Тип рахунку: | ||
1 - звичайний рахунок, <br> | |||
4 - рахунок бронювання (для готельної системи за замовчанням), <br> | |||
8 - рахунок доставки) | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Рядок 93: | Рядок 98: | ||
| String [64] | | String [64] | ||
| Kористувач що створив рахунок, допустиме значення NULL | | Kористувач що створив рахунок, допустиме значення NULL | ||
|- | |||
| | |||
| ServeUsers | |||
| String [64] | |||
| |Kористувачі, що обслуговували рахунок, допустиме значення NULL (ID юзера через | приклад "2585|2246") працює в парі з параметром OpenUserID | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Рядок 125: | Рядок 135: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| OpenUserID | |||
| Int | |||
| ID користувача що створив рахунок | |||
|- | |||
| | |||
| GuestCount | |||
| Int | |||
| Кількість гостей | |||
|- | |||
| | |||
| ChildCount | |||
| Int | |||
| Кількість дітей | |||
|- | |||
| | |||
| BillNumType | |||
| Int | |||
| Вид рахунку з методу Authenticate | |||
|- | |||
|<span style="color:#ff0000"><center>*</center></span> | |||
| CardCode | | CardCode | ||
| String | | String | ||
| Рядок 130: | Рядок 160: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Delivery | | <span style="color:#ff0000">Delivery</span> | ||
| Delivery [] | | <span style="color:#ff0000">Delivery []</span> | ||
| Oб'єкт доставки з такими полями (для рахунків доставки), допустиме значення NULL для інших: | | Oб'єкт доставки з такими полями (для рахунків доставки), допустиме значення NULL для інших: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| ClientAdressID | | | <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> ClientAdressID | ||
| Int | | Int | ||
| ID адреси клієнта | | ID адреси клієнта | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| WaitedFor | | | <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> WaitedFor | ||
| Datetime | | Datetime | ||
| Дата і час доставки(з) | | Дата і час доставки(з) | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| WaitedFrom | | | <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> WaitedFrom | ||
| Datetime | | Datetime | ||
| Дата і час доставки(по) | | Дата і час доставки(по) | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Comment | | | <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> Comment | ||
| String | | String | ||
| Коментар | | Коментар | ||
Поточна версія на 12:44, 4 жовтня 2024
Функція формує рахунок і його опис
Розділ містить методи, необхідні для формування рахунку для подальшого внесення його у базу даних
| Опис | Створення рахунку і його опис |
|---|---|
| Метод | POST |
| URL | /POSExternal/Set_Bill |
| Request Headers | |
|---|---|
| KEY | VALUE |
| Content-Type | application/json |
| AccessToken | |
| Body raw (json) |
|---|
{
"OperType": 1, //создание счета
"BillType": 1, //тип резерв
"UserName": "Сергей Сергей",
"PlaceCode": "TABLE300818110717487", //код стола
"EventName":"День Рождения", //
"FirstDate": "2021-11-29 10:00:0",
"LastDate": "2021-11-29 22:00:00",
"CardCode": "380121231231"
}
| Типи даних Body | |||
|---|---|---|---|
| * | Параметр | Тип | Опис |
| SystemCode | String [32] | Kод системи | |
| OperType | Int | Tип операції: 1. Створення рахунку, | |
| BillID | Int | ID рахунку. Якщо OperType=1, значення ігноруватиметься | |
| BillType | Int | Тип рахунку:
1 - звичайний рахунок, | |
| FirstDate | Datetime | Дата початку надання послуг, допустиме значення NULL | |
| LastDate | Datetime | Дата закінчення надання послуг, допустиме значення NULL | |
| UserName | String [64] | Kористувач що створив рахунок, допустиме значення NULL | |
| ServeUsers | String [64] | Kористувачі, що обслуговували рахунок, допустиме значення NULL (ID юзера через | приклад "2585|2246") працює в парі з параметром OpenUserID | |
| PlaceCode | String [32] | Kод місця надання послуги (для рахунків бронювання обов”язковий параметр, допустиме значення NULL для інших) | |
| EventID | String [32] | ID заходу(для рахунків бронювання, допустиме значення NULL для інших) | |
| EventName | String [32] | Hазва заходу (для рахунків бронювання, допустимо значення NULL для інших) | |
| CompanyCode | String [32] | Kод компанії, допустиме значення NULL | |
| CompanyName | String [32] | Kомпанія, допустиме значення NULL | |
| Description | String [500] | Oпис рахунку, допустиме значення NULL | |
| OpenUserID | Int | ID користувача що створив рахунок | |
| GuestCount | Int | Кількість гостей | |
| ChildCount | Int | Кількість дітей | |
| BillNumType | Int | Вид рахунку з методу Authenticate | |
| CardCode | String | Kод карти | |
| Delivery | Delivery [] | Oб'єкт доставки з такими полями (для рахунків доставки), допустиме значення NULL для інших: | |
| | ClientAdressID | Int | ID адреси клієнта | |
| | WaitedFor | Datetime | Дата і час доставки(з) | |
| | WaitedFrom | Datetime | Дата і час доставки(по) | |
| | Comment | String | Коментар | |
| * Позначення обов’язкового параметру | |||
| Додатковий опис вихідних параметрів |
|---|
| Response (json) |
|---|
{
"Error": "",
"Success": true,
"BillID": 19843,
"BillNumber": 16067
}
| Типи даних Response | |||
|---|---|---|---|
| * | Параметр | Тип | Опис |
| Error | String [] | Опис помилки, що виникла | |
| Success | Bool | Успіх виконання запиту | |
| BillID | Int | ID рахунку | |
| BillNumber | Int | Номер рахунку | |
| * Позначення обов’язкового параметру | |||
| Додатковий опис вхідних параметрів |
|---|