Translations:Поновлення "Servio HMS"/9/uk: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Імпорт нової версії із зовнішнього джерела) |
(Імпорт нової версії із зовнішнього джерела) |
||
| Рядок 3: | Рядок 3: | ||
! Модуль !! Опис | ! Модуль !! Опис | ||
|- | |- | ||
| | | Система || Звязок сегментів з прейскурантом та картою гостя | ||
|- | |- | ||
| | | Модуль бронювання в.2 || Можливість роботи з цінами по місцям | ||
|- | |- | ||
| | | Модуль бронювання в.2 || Розширення інтеграції описом та характеристиками номерів | ||
|- | |- | ||
| | | Модуль бронювання в.2 || Інтеграція прокату з модулем бронювання | ||
|- | |- | ||
| | | Модуль бронювання в.3 || Розширення фільтру для імпорту бронювань на час створення бронювання з точністю до секунд | ||
|- | |- | ||
| | | Налаштування || Доповненя імпорту довідників вибором файлу користувачем | ||
|- | |||
| Налаштування || Підказка в картці користувача для рівня доступу | |||
|- | |||
| Налаштування || Зміни в правилах досупу ролі: введення дозвільного принципу, для ролі. | |||
|- | |||
| Інтеграції || Розширення інтеграції з системою лояльності, облік транзакцій повернення по дисконтним операціям | |||
|- | |||
| Інтеграції || Розширення інтеграції з бухгальтерскими системами в ExtrnalService API, доповнення імпортом оплат | |||
|- | |||
| Корпоративний модуль || Збільшення кількості дітей в комбобоксі при бронюванні | |||
|- | |||
| Карта гостя || Доповнення функцією аннуляції для карт ідентифікації гостя | |||
|- | |||
| Звіти || Звіт GR011. Доповнення в набір даний примітки з карти гостя | |||
|- | |||
| Прейскуранти || Тарифи. Зміна автонумерації проритету | |||
|- | |||
| Склад готелю || Доповнення системи "Складом готелю" з відслідкуванням продажів товарів з акцизними марками | |||
|- | |- | ||
| Виправлення помилок || Виправлення ряду помилок | | Виправлення помилок || Виправлення ряду помилок | ||
|} | |} | ||
Поточна версія на 12:23, 27 червня 2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Звязок сегментів з прейскурантом та картою гостя |
| Модуль бронювання в.2 | Можливість роботи з цінами по місцям |
| Модуль бронювання в.2 | Розширення інтеграції описом та характеристиками номерів |
| Модуль бронювання в.2 | Інтеграція прокату з модулем бронювання |
| Модуль бронювання в.3 | Розширення фільтру для імпорту бронювань на час створення бронювання з точністю до секунд |
| Налаштування | Доповненя імпорту довідників вибором файлу користувачем |
| Налаштування | Підказка в картці користувача для рівня доступу |
| Налаштування | Зміни в правилах досупу ролі: введення дозвільного принципу, для ролі. |
| Інтеграції | Розширення інтеграції з системою лояльності, облік транзакцій повернення по дисконтним операціям |
| Інтеграції | Розширення інтеграції з бухгальтерскими системами в ExtrnalService API, доповнення імпортом оплат |
| Корпоративний модуль | Збільшення кількості дітей в комбобоксі при бронюванні |
| Карта гостя | Доповнення функцією аннуляції для карт ідентифікації гостя |
| Звіти | Звіт GR011. Доповнення в набір даний примітки з карти гостя |
| Прейскуранти | Тарифи. Зміна автонумерації проритету |
| Склад готелю | Доповнення системи "Складом готелю" з відслідкуванням продажів товарів з акцизними марками |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |