GetExecutorWorkSchedule: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Немає опису редагування |
Немає опису редагування |
||
| Рядок 191: | Рядок 191: | ||
| String | | String | ||
| Початок робочої зміни. | | Початок робочої зміни. | ||
|- | |||
|| <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> WorkDate | |||
| String | |||
| Дата за яку отримали робочий графік. | |||
|- | |- | ||
|| <span style="color:#007FFF">AdditionalBreaks</span> | || <span style="color:#007FFF">AdditionalBreaks</span> | ||
| Рядок 206: | Рядок 210: | ||
|| <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> <span style="color:#007FFF">'''|'''</span> WorkDayID | || <span style="color:#ff0000">'''|'''</span> <span style="color:#007FFF">'''|'''</span> WorkDayID | ||
| String | | String | ||
| | | Id перерви в системі | ||
|} | |} | ||
Поточна версія на 12:28, 4 грудня 2025
Функція повертає робочий графік виконавця послуг
Розділ містить методи, необхідні для отримання робочого графіку виконавця послуг
| Опис | Отримання списку посад. |
|---|---|
| Метод | POST |
| URL | /POSExternal/GetExecutorWorkSchedule |
| Request Headers | |
|---|---|
| KEY | VALUE |
| Content-Type | application/json |
| AccessToken | |
| Body raw (json) |
|---|
{
"StartDate": '2025-12-01',
"FinishDate": '2025-12-03',
"ExecutorID": 8153
}
| Типи даних Body | |||
|---|---|---|---|
| * | Параметр | Тип | Опис |
| * | StartDate | String | Початкова дата. Формат РРРР-ММ-ДД |
| * | FinishDate | String | Кінцева дата. Формат РРРР-ММ-ДД |
| ExecutorID | Int | ID виконавця послуг з методу GetExecutors | |
| * Позначення обов’язкового параметру | |||
| Додатковий опис вихідних параметрів |
|---|
| Response (json) |
|---|
{
"Error": "",
"Success": true,
"ClientTime": "/Date(1764849709282+0200)/",
"ErrorCode": 0,
"Items": [
{
"ExecutorID": 8153,
"FirstName": "Зеновіївна",
"LastName": "Ірина",
"WorkSchedule": [
{
"AdditionalBreaks": [
{
"BreakEndTime": "10:10",
"BreakStartTime": "10:00",
"WorkDayID": 40593
},
{
"BreakEndTime": "11:15",
"BreakStartTime": "11:00",
"WorkDayID": 40593
},
{
"BreakEndTime": "12:20",
"BreakStartTime": "12:00",
"WorkDayID": 40593
}
],
"AdditionalTimeEnd": "18:20",
"AdditionalTimeStart": "18:00",
"BreakEndTime": "14:00",
"BreakStartTime": "13:30",
"WorkDate": "2025-12-01",
"WorkEndTime": "20:00",
"WorkStartTime": "08:00"
}
]
}
]
}
| Типи даних Response | ||
|---|---|---|
| Параметр | Тип | Опис |
| Error | String | Опис помилки, що виникла |
| ErrorCode | String | Код помилки, що виникла |
| Success | Bool | Успіх виконання запиту |
| ExecutorID | Int | ID виконавця |
| FirstName | String | Імя виконавця |
| LastName | String | Прізвище виконавця |
| PostsWorkSchedule | WorkSchedule [ ] | Масив робочого часу. Елементи масиву з наступними полями: |
| | AdditionalTimeEnd | String | Кінець додаткового робочого часу. |
| | AdditionalTimeStart | String | Початок додаткового робочого часу. |
| | BreakEndTime | String | Кінець основної перерви. |
| | BreakStartTime | String | Початок основної перерви. |
| | WorkEndTime | String | Кінець робочої зміни. |
| | WorkStartTime | String | Початок робочої зміни. |
| | WorkDate | String | Дата за яку отримали робочий графік. |
| AdditionalBreaks | AdditionalBreaks [ ] | Масив списку додаткових перерв. Елементи масиву з наступними полями: |
| | | BreakEndTime | String | Кінець додаткової перерви |
| | | BreakStartTime | String | Початок додаткової перерви |
| | | WorkDayID | String | Id перерви в системі |
| Додатковий опис вхідних параметрів |
|---|