Servio POS API: відмінності між версіями
Немає опису редагування |
|||
| (Не показані 88 проміжних версій 3 користувачів) | |||
| Рядок 33: | Рядок 33: | ||
|- | |- | ||
| [[GetKitchens]] || Отримання списку кухонь за вхідними параметрами | | [[GetKitchens]] || Отримання списку кухонь за вхідними параметрами | ||
|- | |||
|| [[ReservationSearch]] || Пошук місця для бронювання | |||
|} | |} | ||
| Рядок 50: | Рядок 52: | ||
| [[Get_Bestsellers]] || Отримати групи меню "Швидкий вибір" | | [[Get_Bestsellers]] || Отримати групи меню "Швидкий вибір" | ||
|- | |- | ||
| [[Get_Bestseller]] || Отримати | | [[Get_Bestseller]] || Отримати меню "Швидкий вибір" | ||
|- | |- | ||
| [[GetReasonRefuse]] || Отримати причину видалення позиції | | [[GetReasonRefuse]] || Отримати причину видалення позиції | ||
| Рядок 59: | Рядок 61: | ||
|- | |- | ||
| [[GetKitchenStopList]] || Отримати список позицій, які в СТОП листі або не в продажу | | [[GetKitchenStopList]] || Отримати список позицій, які в СТОП листі або не в продажу | ||
|- | |||
| [[Set_Menu_Tarifitem]] || Додати тарифні позиції в групу | |||
|- | |||
| [[Set_Menu_TarifitemGroup]] || Додати групи в меню | |||
|- | |||
| [[SetModifiers]] || Додати (змінити) модифікатор | |||
|} | |} | ||
| Рядок 65: | Рядок 73: | ||
|- | |- | ||
! Назва методу !! Опис методу | ! Назва методу !! Опис методу | ||
|- | |||
| [[Get_Bill]] || Отримати рахунок | |||
|- | |- | ||
| [[GetBills]] || Отримання всіх відкритих рахунків | | [[GetBills]] || Отримання всіх відкритих рахунків | ||
|- | |||
| [[GetBillDelivery]] || Отримання рахунків доставки | |||
|- | |||
| [[GetOpenBills]] || Отримання відкритих рахунків поточної зміни | |||
|- | |||
| [[GetClosedBill]] || Перегляд закритого рахунку | |||
|- | |- | ||
| [[GetClosedBills]] || Отримання закритих рахунків поточної зміни | | [[GetClosedBills]] || Отримання закритих рахунків поточної зміни | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[UploadsCloseBills]] || Закриті рахунки по фільтру дат | ||
|- | |||
| [[BillCopy]] || Копіювання рахунку | |||
|- | |||
| [[TransferBill]] || Перенос рахунку | |||
|- | |- | ||
| [[ | | [[BillItemsTransfer]] || Розділення рахунку | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[ReturnBill]] || Повернення по рахунку | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Del_Bill]] || Видалення рахунку | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[CreateBillFull]] || Створення повного рахунку з максимальними параметрами | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Set_Bill]] || Створення або зміна рахунку і його опису | ||
|- | |- | ||
| [[Create_BillListItemPack]] || Створення рахунку | | [[Create_BillListItemPack]] || Створення рахунку | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Set_BillListItemPack]] || Модифікація рахунку | ||
|- | |||
| [[Set_BillItem]] || Функція додає, видаляє або змінює вміст рахунку | |||
|- | |||
| [[SetBillitemModifier]] || Додати модифікатор | |||
|- | |||
| [[SetBillLock]] || Блокування або розблокування рахунку | |||
|- | |- | ||
| [[SetBracelet]] || Додати браслет | | [[SetBracelet]] || Додати браслет | ||
| Рядок 90: | Рядок 116: | ||
| [[Set_BillComment]] || Додати коментар до рахунку | | [[Set_BillComment]] || Додати коментар до рахунку | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[GetBillItemInc]] || Отримання додаткових ідентифікаторів тарифних позиції в рахунку | ||
|- | |||
| [[SetBillItemAction]] || Встановлення відмітки про готовність або відвантаження позиції в рахунку | |||
|- | |||
| [[GetAllTradeActionsInfo]] || Отримання загального списку акцій в системі. | |||
|- | |- | ||
| [[ | | [[GetBillTradeAction]] || Отримання списку акцій, які можна застосувати до рахунку | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[SetBillTradeAction]] || Застосовує акцію до рахунку | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[SetPickup]] || Проставляє признак самовивозу | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[CheckBillSumm]] || Перевірка суми по рахунку | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Print]] || Друк рахунку | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[CancelPrintBill]] || Відміна друку рахунку | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Bill_PaymentExt]] || Оплата рахунку | ||
|} | |} | ||
| Рядок 119: | Рядок 149: | ||
|- | |- | ||
| [[SetClient]] || Створення клієнта | | [[SetClient]] || Створення клієнта | ||
|- | |||
| [[RegisterClient]] || Реєстрація користувача в системі | |||
|} | |} | ||
| Рядок 139: | Рядок 171: | ||
|- | |- | ||
| [[GetCertificateItems]] || Повертає список товарів по сертифікату | | [[GetCertificateItems]] || Повертає список товарів по сертифікату | ||
|- | |||
| [[Set_CardPayTrans]] || Функція змінює баланс карти | |||
|- | |||
| [[Set_Discount]] || Функція застосовує знижку до рахунку | |||
|- | |||
| [[GetLoyaltyTransactions]] || Функція повертає дані про транзакції системи лояльності | |||
|- | |||
| [[GetTransactions]] || Функція повертає дані про транзакції по коду карти | |||
|} | |} | ||
| Рядок 149: | Рядок 189: | ||
|- | |- | ||
| [[GetInfo]] || Отримати інформацію про оновлення | | [[GetInfo]] || Отримати інформацію про оновлення | ||
|- | |||
| [[GetImage]] || Отримати фото по ID тарифної позиції | |||
|- | |- | ||
| [[GetFeedbackTheme]] || Повертає список тем для звернень | | [[GetFeedbackTheme]] || Повертає список тем для звернень | ||
|- | |||
| [[SetFeedBackOrder]] || Надсилає відгук по замовленню | |||
|} | |} | ||
| Рядок 160: | Рядок 204: | ||
| [[GetPayments]] || Повернення видів оплат | | [[GetPayments]] || Повернення видів оплат | ||
|- | |- | ||
| | | [[SetPayment]] || Внесення змін в тип оплати | ||
|- | |||
| [[SetPaymentGroup]] || Внесення змін в групу типів оплат | |||
|} | |} | ||
| Рядок 199: | Рядок 245: | ||
|- | |- | ||
| [[GetLockCinemaChairsAmount]] || Повертає заблоковані місця | | [[GetLockCinemaChairsAmount]] || Повертає заблоковані місця | ||
|- | |||
| [[GetCinemaFilmTemplate]] || Повертає цінові шаблони | |||
|} | |} | ||
| Рядок 207: | Рядок 255: | ||
|- | |- | ||
| [[GetCompanies]] || Повертає список підприємств | | [[GetCompanies]] || Повертає список підприємств | ||
|- | |||
| [[Get_Enum]] || Повертає перерахування | |||
|- | |||
| [[CreateEnumItemFront]] || Функція створює перерахування | |||
|} | |} | ||
| Рядок 215: | Рядок 267: | ||
|- | |- | ||
| [[GetConditions]] || Повертає список умов | | [[GetConditions]] || Повертає список умов | ||
|- | |||
| [[GetSchedules]] || Повертає список розкладів | |||
|- | |||
| [[SetCondition]] || Створює (змінює) "Умови" | |||
|- | |||
| [[SetSchedule]] || Створює (змінює) "Розклад" | |||
|} | |} | ||
| Рядок 224: | Рядок 282: | ||
| [[GetDistricts]] || Повертає список районів з їх координатами | | [[GetDistricts]] || Повертає список районів з їх координатами | ||
|- | |- | ||
| [[GetProperties]] || Повертає список характеристик страв та | | [[GetProperties]] || Повертає список характеристик страв | ||
|- | |||
| [[SetCompany]] || Створює/ змінює "Компанії" | |||
|- | |||
| [[SetSections]] || Зміна відділів | |||
|- | |||
| [[GetRestaurantGroups]] || Список груп закладів | |||
|- | |||
| [[GetRestaurant]] || Список закладів | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ Доставка | |||
|- | |||
! Назва методу !! Опис методу | |||
|- | |||
| [[SetAddressBillDeliverySite]] || додати адресу до рахунку доставки | |||
|- | |||
| [[SetBillDeliverySite]] || Сформувати пустий рахунок доставки | |||
|- | |||
| [[SetParamsBillDeliverySite]] || Внести/ оновити дані у рахунку доставки | |||
|- | |||
| [[GetAddressDeliverySite]] || Перевіряє за координатами входження адреси в полігон | |||
|- | |||
| [[GetBillDeliverySite]] || Функція оновлює номер та id рахунку за токеном | |||
|- | |||
| [[SetAddress]] || Оновлює адресу по ID | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ Робота з бек-офісом | |||
|- | |||
! Назва методу !! Опис методу | |||
|- | |||
| [[GetBackOfficeDocumentItems]] || Функція повертає позиції з конкретного документу | |||
|- | |||
| [[GetBackOfficeDocuments]] || Функція повертає список документів Реалізації по змінам | |||
|- | |||
| [[LoadBackOfficeDocument]] || Функція проставляє в базі відмітку про вивантаження документу | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | |||
|+ Planner | |||
|- | |||
! Назва методу !! Опис методу | |||
|- | |||
| [[GetPosts]] || Список посад | |||
|- | |||
| [[GetExecutorGroups]] || Список груп виконавців послуг | |||
|- | |||
| [[GetExecutors]] || Список виконавців послуг | |||
|- | |||
| [[GetExecutorSchedule]] || Графік виконавця послуг (відображення лише часу заброньованих послуг) | |||
|- | |||
| [[ GetServicePoints ]] || Список точок надання послуг | |||
|- | |||
| [[ GetServicePointInfo ]] || Списки послуг, виконавців і контрагентів по точці надання. | |||
|- | |||
| [[ GetServicePointAvailability ]] || Список доступних для бронювання періодів часу та розклади роботи точки | |||
|- | |||
| [[GetAssigns]] ||Список всіх заброньованих заходів за період | |||
|- | |||
| [[GetPersonCardItems]] || Список товатного кошика персони | |||
|- | |||
| [[GetSets]] || Список доступних наборів | |||
|- | |||
| [[GetPersonSets]] || Набори в карті персони | |||
|- | |||
| [[GetAssignsByGuest]] || Метод поверне всі броні по гостю | |||
|- | |||
| [[SetPersonCardItems]] || Додати товари (послуги) до кошика | |||
|- | |||
| [[ DeletePersonCardItem ]] || Видалити товари (послуги) з кошика | |||
|- | |||
| [[ BookPersonCardItem ]] || Забронювати послугу в шахматці. | |||
|- | |||
| [[ DeleteBookedPersonCardItem ]] || Видалити заброньовану послугу з шахматки. | |||
|- | |||
| [[ UpdateBookedPersonCardItem ]] || Оновлення заброньованої послуги. | |||
|- | |||
| [[ExecutePersonCardItems]] || Надання послуг з кошику | |||
|- | |||
| [[CreatebillPersonCardItems]] || Додати позицію до рахунку (паралельно створення нового рахунку) | |||
|} | |||
''' | |||
При додаванні даного методу видалити його з списку''' | |||
9 CancelCinemaTicket -//- -//- | 9 CancelCinemaTicket -//- -//- | ||
| Рядок 247: | Рядок 386: | ||
23 CinemaPaymentChairsAmount-//- -//- | 23 CinemaPaymentChairsAmount-//- -//- | ||
25 CodeValidate -//- -//- | 25 CodeValidate -//- -//- | ||
28 createIncomingOrder -//- -//- | 28 createIncomingOrder -//- -//- | ||
29 CreateOnlinePayTransaction-//- -//- | 29 CreateOnlinePayTransaction-//- -//- | ||
31 DotsOrder -//- -//- | 31 DotsOrder -//- -//- | ||
38 Get_CrossLinks -//- -//- | 38 Get_CrossLinks -//- -//- | ||
40 Get_Info -//- -//- | 40 Get_Info -//- -//- | ||
59 GetCinemaSessionPlaces -//- -//- | 59 GetCinemaSessionPlaces -//- -//- | ||
76 getMenuItems -//- -//- | |||
83 GetRestInfo -//- -//- | |||
86 getStopList -//- -//- | 86 getStopList -//- -//- | ||
87 GetTarifItemsProperties -//- -//- | 87 GetTarifItemsProperties -//- -//- | ||
89 GetVotes -//- -//- | 89 GetVotes -//- -//- | ||
90 GlovoOrder -//- -//- | 90 GlovoOrder -//- -//- | ||
| Рядок 296: | Рядок 415: | ||
101 PrintFr -//- -//- | 101 PrintFr -//- -//- | ||
104 ReadinessNotice -//- -//- | 104 ReadinessNotice -//- -//- | ||
118 SetBillCertificateItem -//- -//- | 118 SetBillCertificateItem -//- -//- | ||
128 SetLockCinemaChairs -//- -//- | 128 SetLockCinemaChairs -//- -//- | ||
129 SetLockCinemaChairsAmo | 129 SetLockCinemaChairsAmo | ||
139 Voting -//- -//- | 139 Voting -//- -//- | ||
IIKO | IIKO | ||
Поточна версія на 12:51, 1 грудня 2025
Servio POS API
Сторінка в розробці
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| Authenticate | Аутентификація в системі SERVIO |
| OpenSession | Відкрити зміну |
| CloseSession | Закрити зміну |
| ValidateLicense | Перевірка ліцензії |
| Logout | Вийти з облікового запису |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetPlaces | Отримання переліку місць надання послуг |
| GetPlacesExt | Отримання переліку місць надання послуг |
| Get_Kitchen | Отримання переліку кухонь доставки |
| GetBrands | Отримання списку брендів |
| GetKitchens | Отримання списку кухонь за вхідними параметрами |
| ReservationSearch | Пошук місця для бронювання |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| Get_Pricelists | Отримання доступних прайс листів |
| Get_TarifItem | Отримання позицій номенклатури за значенням ID групи |
| Get_TarifItems | Отримання груп позицій номенклатури |
| Get_TarifItemExt | Отримати всю номенклатуру меню |
| Get_Bestsellers | Отримати групи меню "Швидкий вибір" |
| Get_Bestseller | Отримати меню "Швидкий вибір" |
| GetReasonRefuse | Отримати причину видалення позиції |
| GetComplexExt | Отримати список комплексів |
| Get_Modifiers | Отримати список модифікаторів |
| GetKitchenStopList | Отримати список позицій, які в СТОП листі або не в продажу |
| Set_Menu_Tarifitem | Додати тарифні позиції в групу |
| Set_Menu_TarifitemGroup | Додати групи в меню |
| SetModifiers | Додати (змінити) модифікатор |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| Get_Bill | Отримати рахунок |
| GetBills | Отримання всіх відкритих рахунків |
| GetBillDelivery | Отримання рахунків доставки |
| GetOpenBills | Отримання відкритих рахунків поточної зміни |
| GetClosedBill | Перегляд закритого рахунку |
| GetClosedBills | Отримання закритих рахунків поточної зміни |
| UploadsCloseBills | Закриті рахунки по фільтру дат |
| BillCopy | Копіювання рахунку |
| TransferBill | Перенос рахунку |
| BillItemsTransfer | Розділення рахунку |
| ReturnBill | Повернення по рахунку |
| Del_Bill | Видалення рахунку |
| CreateBillFull | Створення повного рахунку з максимальними параметрами |
| Set_Bill | Створення або зміна рахунку і його опису |
| Create_BillListItemPack | Створення рахунку |
| Set_BillListItemPack | Модифікація рахунку |
| Set_BillItem | Функція додає, видаляє або змінює вміст рахунку |
| SetBillitemModifier | Додати модифікатор |
| SetBillLock | Блокування або розблокування рахунку |
| SetBracelet | Додати браслет |
| Set_BillComment | Додати коментар до рахунку |
| GetBillItemInc | Отримання додаткових ідентифікаторів тарифних позиції в рахунку |
| SetBillItemAction | Встановлення відмітки про готовність або відвантаження позиції в рахунку |
| GetAllTradeActionsInfo | Отримання загального списку акцій в системі. |
| GetBillTradeAction | Отримання списку акцій, які можна застосувати до рахунку |
| SetBillTradeAction | Застосовує акцію до рахунку |
| SetPickup | Проставляє признак самовивозу |
| CheckBillSumm | Перевірка суми по рахунку |
| Друк рахунку | |
| CancelPrintBill | Відміна друку рахунку |
| Bill_PaymentExt | Оплата рахунку
|
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| SendSMS | Відправити повідомлення на номер телефону |
| CallWaiter | Відправити повідомлення офіціанту |
| SetClient | Створення клієнта |
| RegisterClient | Реєстрація користувача в системі |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetDiscountGroup | Повертає перелік значень “Груп дисконтних карт” |
| GetDiscountCardInfo | Отримати інформацію по дисконтній картці |
| BonusRequest | Отримати бонуси доступні до застосування |
| BonusApply | Застосувати бонуси |
| CancelBillDiscount | Видалити знижку з рахунку |
| Get_CardPayBalance | Повертає дані по карті |
| GetCertificateItems | Повертає список товарів по сертифікату |
| Set_CardPayTrans | Функція змінює баланс карти |
| Set_Discount | Функція застосовує знижку до рахунку |
| GetLoyaltyTransactions | Функція повертає дані про транзакції системи лояльності |
| GetTransactions | Функція повертає дані про транзакції по коду карти |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetMessage | Оновити повідомлення |
| GetInfo | Отримати інформацію про оновлення |
| GetImage | Отримати фото по ID тарифної позиції |
| GetFeedbackTheme | Повертає список тем для звернень |
| SetFeedBackOrder | Надсилає відгук по замовленню |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetPayments | Повернення видів оплат |
| SetPayment | Внесення змін в тип оплати |
| SetPaymentGroup | Внесення змін в групу типів оплат |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetRroEnterprise | Отримати інформацію про фіскальний реєстратор |
| FiscalCashIn | Службове внесення на РРО |
| FiscalCashOut | Службове винесення з РРО |
| PrintZReport | Надрукувати Z-звіт |
| PrintXReport | Надрукувати Х-звіт |
| Get_XReport | Отримати дані Х-звіту по терміналу |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetCinemaFilms | Отримати список фільмів |
| GetCinemaPlaceGroup | Отримати список груп місць |
| GetCinemaSession | Повертає інформацію про сеанс |
| GetCinemaSessionChairs | Повертає список вільних/зайнятих місць по вибраному сеансу |
| GetCinemaSessions | Повертає список сеансів для кінозалу на 24 години (-1 година) |
| GetCinemaSessionsPeriod | Повертає список сеансів для кінозали по фільтрам |
| GetLockCinemaChairsAmount | Повертає заблоковані місця |
| GetCinemaFilmTemplate | Повертає цінові шаблони |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetCompanies | Повертає список підприємств |
| Get_Enum | Повертає перерахування |
| CreateEnumItemFront | Функція створює перерахування |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetConditions | Повертає список умов |
| GetSchedules | Повертає список розкладів |
| SetCondition | Створює (змінює) "Умови" |
| SetSchedule | Створює (змінює) "Розклад" |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetDistricts | Повертає список районів з їх координатами |
| GetProperties | Повертає список характеристик страв |
| SetCompany | Створює/ змінює "Компанії" |
| SetSections | Зміна відділів |
| GetRestaurantGroups | Список груп закладів |
| GetRestaurant | Список закладів |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| SetAddressBillDeliverySite | додати адресу до рахунку доставки |
| SetBillDeliverySite | Сформувати пустий рахунок доставки |
| SetParamsBillDeliverySite | Внести/ оновити дані у рахунку доставки |
| GetAddressDeliverySite | Перевіряє за координатами входження адреси в полігон |
| GetBillDeliverySite | Функція оновлює номер та id рахунку за токеном |
| SetAddress | Оновлює адресу по ID |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetBackOfficeDocumentItems | Функція повертає позиції з конкретного документу |
| GetBackOfficeDocuments | Функція повертає список документів Реалізації по змінам |
| LoadBackOfficeDocument | Функція проставляє в базі відмітку про вивантаження документу |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetPosts | Список посад |
| GetExecutorGroups | Список груп виконавців послуг |
| GetExecutors | Список виконавців послуг |
| GetExecutorSchedule | Графік виконавця послуг (відображення лише часу заброньованих послуг) |
| GetServicePoints | Список точок надання послуг |
| GetServicePointInfo | Списки послуг, виконавців і контрагентів по точці надання. |
| GetServicePointAvailability | Список доступних для бронювання періодів часу та розклади роботи точки |
| GetAssigns | Список всіх заброньованих заходів за період |
| GetPersonCardItems | Список товатного кошика персони |
| GetSets | Список доступних наборів |
| GetPersonSets | Набори в карті персони |
| GetAssignsByGuest | Метод поверне всі броні по гостю |
| SetPersonCardItems | Додати товари (послуги) до кошика |
| DeletePersonCardItem | Видалити товари (послуги) з кошика |
| BookPersonCardItem | Забронювати послугу в шахматці. |
| DeleteBookedPersonCardItem | Видалити заброньовану послугу з шахматки. |
| UpdateBookedPersonCardItem | Оновлення заброньованої послуги. |
| ExecutePersonCardItems | Надання послуг з кошику |
| CreatebillPersonCardItems | Додати позицію до рахунку (паралельно створення нового рахунку) |
При додаванні даного методу видалити його з списку
9 CancelCinemaTicket -//- -//- 12 CheckTicket -//- -//- 13 ChoiceQr -//- -//- 14 ChoiceQrAreas -//- -//- 15 ChoiceQRCategories -//- -//- 16 ChoiceQrDishes -//- -//- 17 ChoiceQrMenu -//- -//- 18 ChoiceQrOrder -//- -//- 19 ChoiceQrPoints -//- -//- 20 ChoiceQrRegistry -//- -//- 21 ChoiceQrSection -//- -//- 22 ChoiceQrSections -//- -//- 23 CinemaPaymentChairsAmount-//- -//- 25 CodeValidate -//- -//-
28 createIncomingOrder -//- -//- 29 CreateOnlinePayTransaction-//- -//-
31 DotsOrder -//- -//- 38 Get_CrossLinks -//- -//-
40 Get_Info -//- -//-
59 GetCinemaSessionPlaces -//- -//-
76 getMenuItems -//- -//-
83 GetRestInfo -//- -//-
86 getStopList -//- -//- 87 GetTarifItemsProperties -//- -//-
89 GetVotes -//- -//- 90 GlovoOrder -//- -//- 92 OnlinePaymentOrder -//- -//- 94 ParkingCheckCard -//- -//- 95 ParkingDoReboot -//- -//- 96 ParkingGetCard -//- -//- 97 ParkingPrintCard -//- -//- 98 PaymentCinemaChairs -//- -//- 99 postOrder -//- -//- 101 PrintFr -//- -//- 104 ReadinessNotice -//- -//-
118 SetBillCertificateItem -//- -//-
128 SetLockCinemaChairs -//- -//- 129 SetLockCinemaChairsAmo
139 Voting -//- -//- IIKO 140 nomenclature -//- -//- 141 getRestaurantSections -//- -//- 142 getPaymentTypes -//- -//- 143 cities -//- -//- 144 citiesList -//- -//- 145 streets -//- -//- 146 getDeliveryTerminals -//- -//- 147 orders -//- -//- 148 add -//- -//- 149 checkAddress -//- -//- 150 checkCreate