Translations:Поновлення "Servio HMS"/7/uk: відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
(Імпорт нової версії із зовнішнього джерела) |
(Імпорт нової версії із зовнішнього джерела) |
||
| Рядок 3: | Рядок 3: | ||
! Модуль !! Опис | ! Модуль !! Опис | ||
|- | |- | ||
| | | Система || Додана фавіконка | ||
|- | |- | ||
| | | Система || Прокат. Можливість автонарахувань | ||
|- | |- | ||
| | | Різне || Сортування шаблонів по порядку в довіднику шаблонів | ||
|- | |- | ||
| | | Продажі || Зміна автоматичної нумерації пріоритетів в тарифі | ||
|- | |- | ||
| Виправлення помилок || Виправлення ряду помилок | | Продажі || Відображення порядку в списку прейскурантів | ||
|- | |||
| Налаштування || Зміна в налаштуваннях прав доступу рівнях доступу по ролям | |||
|- | |||
| API || Модуль бронювання. Додавання компанії-джерела до в протокол інтеграції | |||
|- | |||
| Карта гостя || Виведення коментаря анкети гостя на основнй вкладці карти гостя | |||
|- | |||
| Виправлення помилок || Виправлення ряду не критичних помилок | |||
|} | |} | ||
Поточна версія на 12:23, 27 червня 2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Додана фавіконка |
| Система | Прокат. Можливість автонарахувань |
| Різне | Сортування шаблонів по порядку в довіднику шаблонів |
| Продажі | Зміна автоматичної нумерації пріоритетів в тарифі |
| Продажі | Відображення порядку в списку прейскурантів |
| Налаштування | Зміна в налаштуваннях прав доступу рівнях доступу по ролям |
| API | Модуль бронювання. Додавання компанії-джерела до в протокол інтеграції |
| Карта гостя | Виведення коментаря анкети гостя на основнй вкладці карти гостя |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду не критичних помилок |