Поновлення "Servio HMS": відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Sydo (обговорення | внесок) (06.00.041) |
Sydo (обговорення | внесок) (06.00.040) |
||
| Рядок 47: | Рядок 47: | ||
|- | |- | ||
| Шахівниця || Можливість візуалізувати рядки для ресурсів по прокату | | Шахівниця || Можливість візуалізувати рядки для ресурсів по прокату | ||
|- | |||
| Виправлення помилок || Виправлення ряду помилок | |||
|} | |||
== Версія 06.00.040 від 01.04.2022 == | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Модуль !! Опис | |||
|- | |||
| Карта гостя || Додавання вкладки для записів по прокату | |||
|- | |||
| Налаштування || Додавання імпорту довідників (категорії номерів, кімнати, види нарахувань, анкети, бронювання) | |||
|- | |||
| Звіти || Новий звіт "Гості з продовженням/виїздом" | |||
|- | |||
| Система || Сортування списку мови для інтерфейсу на сторінці входу | |||
|- | |||
| Система || Реквізит в касі для реєстрації чеків без друку | |||
|- | |||
| Система || Додавання варіант знижки в пакетній послузі без врахування зафіксованих послух | |||
|- | |- | ||
| Виправлення помилок || Виправлення ряду помилок | | Виправлення помилок || Виправлення ряду помилок | ||
|} | |} | ||
Версія за 15:51, 29 квітня 2022
Версія 06.00.423 від 27.04.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Додана фавіконка |
| Система | Прокат. Можливість автонарахувань |
| Різне | Сортування шаблонів по порядку в довіднику шаблонів |
| Продажі | Зміна автоматичної нумерації пріоритетів в тарифі |
| Продажі | Відображення порядку в списку прейскурантів |
| Налаштування | Зміна в налаштуваннях прав доступу рівнях доступу по ролям |
| API | Модуль бронювання. Додавання компанії-джерела до в протокол інтеграції |
| Карта гостя | Виведення коментаря анкети гостя на основнй вкладці карти гостя |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду не критичних помилок |
Версія 06.00.042 від 19.04.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| OTA | Інтеграції нової версії модуля бронювання |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.041 від 13.04.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Бухгальтерія | Довідник договорів компанії. Розширення курування записами в довіднику |
| Налаштування | Імпорт анкет та карт гостей |
| Система | Прокат. Умови тарификації. Виділення окремих правил автонарахувань |
| Шахівниця | Можливість візуалізувати рядки для ресурсів по прокату |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.040 від 01.04.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Карта гостя | Додавання вкладки для записів по прокату |
| Налаштування | Додавання імпорту довідників (категорії номерів, кімнати, види нарахувань, анкети, бронювання) |
| Звіти | Новий звіт "Гості з продовженням/виїздом" |
| Система | Сортування списку мови для інтерфейсу на сторінці входу |
| Система | Реквізит в касі для реєстрації чеків без друку |
| Система | Додавання варіант знижки в пакетній послузі без врахування зафіксованих послух |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |