Поновлення "Servio HMS": відмінності між версіями
Перейти до навігації
Перейти до пошуку
Немає опису редагування Мітка: Ручний відкіт |
Немає опису редагування |
||
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
<languages /> | <languages /> | ||
== Версія 06.00.087 від 30.03.2023 == | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! Модуль !! Опис | |||
|- | |||
| Звіти || Допрацювання звіту "Аналіз активності компаній", додано кольорову диференціацію компаній для візуального розподілення частоти реалізаці за певний період часу. | |||
|- | |||
| Звіти || Додано здвіт ST 0391 "Борги компаній, що працюють за постоплатою". | |||
|- | |||
| Довідники || На стартовій сторінці додано сторінку з контактною інформацією сліжби підтримки. | |||
|- | |||
| ОТА || Реалізовано передачу даних для всіх типів розміщення для YieldPlanet у випадку диференціації цін по кількості людей. | |||
|- | |||
| Керування номерним фондом || Змінено поняття "Віртуальний номер" на "Суміжний номер". Додано розшифрування цього поняття у вигляді підказки. | |||
|- | |||
| Типи оплат || Додано в типах оплат параметр для роботи з платіжними картами лояльності. Реалізовано роботу з системою лояльності взалежності від параметра: реєстрація грошових транзакції по карті; оплата з використаннями коштів на картці лояльності. | |||
|- | |||
| CRM || Додано автоматичне створення замовлення для бронювання гостей/групи/заходу. | |||
|- | |||
| CRM || Оновлено картку "Завдання". В картку задач додано поля для розширеного фільтрування задач, додано поля для вибору спостерігача, ініціатора, співвиконавців. | |||
|- | |||
| Система || Додано сторінку з навчальними матеріалами, для нового користувача. | |||
|- | |||
| Система || Додано можливість формування акту для готелю як за весь період так і з вибором поділу по місяцям. | |||
|- | |||
| Продаж || Створено дашборди для відображення інформації на сторінці "Статистика". | |||
|- | |||
| Інтеграції || Додано вбудований віджет для роботи з Binotel з розширенними можливостями: крім анкетних даних додано можливість забронювати і інформацію про найближче бронювання чи проживання. | |||
|- | |||
| Покоївки || Розширено налаштування "автоматичне прибирання під час службового використання" та "автоматичне прибирання при ремонті для продажу" в аудиті прибирань по статусам номерів. | |||
|- | |||
| Покоївки || Внесено зміни до відліку гостьових прибирань. Відлік прибирань буде здійснюватися від минулого прибирання або від дати заїзду гостя. | |||
|} | |||
== Версія 06.00.086 від 17.03.2023 == | == Версія 06.00.086 від 17.03.2023 == | ||
Версія за 15:03, 30 березня 2023
Версія 06.00.087 від 30.03.2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Звіти | Допрацювання звіту "Аналіз активності компаній", додано кольорову диференціацію компаній для візуального розподілення частоти реалізаці за певний період часу. |
| Звіти | Додано здвіт ST 0391 "Борги компаній, що працюють за постоплатою". |
| Довідники | На стартовій сторінці додано сторінку з контактною інформацією сліжби підтримки. |
| ОТА | Реалізовано передачу даних для всіх типів розміщення для YieldPlanet у випадку диференціації цін по кількості людей. |
| Керування номерним фондом | Змінено поняття "Віртуальний номер" на "Суміжний номер". Додано розшифрування цього поняття у вигляді підказки. |
| Типи оплат | Додано в типах оплат параметр для роботи з платіжними картами лояльності. Реалізовано роботу з системою лояльності взалежності від параметра: реєстрація грошових транзакції по карті; оплата з використаннями коштів на картці лояльності. |
| CRM | Додано автоматичне створення замовлення для бронювання гостей/групи/заходу. |
| CRM | Оновлено картку "Завдання". В картку задач додано поля для розширеного фільтрування задач, додано поля для вибору спостерігача, ініціатора, співвиконавців. |
| Система | Додано сторінку з навчальними матеріалами, для нового користувача. |
| Система | Додано можливість формування акту для готелю як за весь період так і з вибором поділу по місяцям. |
| Продаж | Створено дашборди для відображення інформації на сторінці "Статистика". |
| Інтеграції | Додано вбудований віджет для роботи з Binotel з розширенними можливостями: крім анкетних даних додано можливість забронювати і інформацію про найближче бронювання чи проживання. |
| Покоївки | Розширено налаштування "автоматичне прибирання під час службового використання" та "автоматичне прибирання при ремонті для продажу" в аудиті прибирань по статусам номерів. |
| Покоївки | Внесено зміни до відліку гостьових прибирань. Відлік прибирань буде здійснюватися від минулого прибирання або від дати заїзду гостя. |
Версія 06.00.086 від 17.03.2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Інтеграції | Розширено API із зовнішніми системами, до інформації про гостя додано інформація про користувача хто виконав та дати по операціям бронювання поселення, виселення, ануляції. Також інформація про причину ануляції. |
| Інтеграції | Створену доробку до валідатору адреси служби по внесенню IP адреси, а саме можливість вказувати доменне ім'я |
| Переселення | Додано можливість планового переселення гостя та режим фактичного переселення проживаючого гостя |
| ОТА | Доробка процедури подання цін для синхронізації тарифів. В модулі бронювання 3-ї версії, тепер можна вказати тільки ціну для максимальної кількості місць, якщо ціни не відрізняються для меншої кількості місць. |
| CRM | Додано нові поля фільтрації в конструктор фільтрів. |
| CRM | Додано автоматичне створення замовлення для бронювання гостей/групи/заходу |
| Нарахування | Внесли зміни до інтеграції з ресторанами. Пошук послуг для їх підтвердження, додатково інформує чи відсутні послуги у гостя, чи не знайдено гостя |
| Нарахування | Деталізовано по послугам загальний пілсумок при розрахунку бронювання |
Версія 06.00.085 від 02.03.2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Комісійні рахунки | Додано додавання комісії в ручну |
| CRM | Додано нові поля фільтрації в конструктор фільтрів |
| Звіти | Додано звіт "Збірка туристичного збору" |
| Обладнання | Додано поля в списки кас та типів оплат |
| Особисті рахунки | Додано можливість пошуку та додавання анкети до особистого рахунку |
| Система | Додано захист від взлому |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.084 від 21.02.2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Додано параметр в типі оплат: повернення по рахункам депозитів. |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.083 від 08.02.2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Додано пошук гостей по контактах |
| Інтеграції | Доповнено список ОТА каналів |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.082 від 01.02.2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Додано довідник внесення/винесення коштів в журнал нарахувань |
| Шахматка | Додана інформація по депозитах в заходах |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.081 від 30.01.2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.080 від 23.01.2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Звітність | Доробка звіту TG006 |
Версія 06.00.079 від 20.01.2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Додано налаштування контролю кількості наданої послуги в довіднику послуги |
| Інтеграція | Вивантаження резиденства для бекофісу |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.078 від 09.01.2023
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Додавання функціоналу планування переселення на майбутній період |
| CRM | Додана вкладка завдань |
| Інтеграція | Вивантаження пакетних послуг для бекофісу |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.077 від 30.12.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Переклад довідників на різні мови |
| CRM | Додана історія проживання в контакт гостя |
| Інтеграція | Додано вбудований зчитувач для ідентифікаційних карток |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.076 від 20.12.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Додано пошук по компанії-джерелу |
| CRM | CRM зміна інтерфейсу статуса замовлень |
| Інтеграція | Додана HMS інтеграция с сервісом підпису документів |
| Інтеграція | Використання в HMS карти-ключі для парковки |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.075 від 25.11.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Модуль бронювання | Продаж додаткових послуг з сайта |
| Бухгалтерія | Планування бюджета |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.074 від 15.11.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Звітність | Додавання інтерактивного звіту |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.073 від 10.11.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Звітність | Додавання нового звіту по готелю |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.072 від 07.11.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| ОТА | Доробка квот для компаній |
| Звітність | Додавання нового звіту по дебіторам |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.071 від 27.10.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| HMS CRM | Створення нового підмодуля "Замовлення" |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.070 від 19.10.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Звітність | Доопрацювання звіту ST040 |
| ОТА | Room wizard додавання параметру обмеження |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.069 від 18.10.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Бухгалтерія | Доробка вкладки "Рахунки" |
| HMS CRM | Зміни інтерфейса карти контакта |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.068 від 12.10.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Інтеграції | Доробка вигрузки ресторанних рахунків |
| HMS CRM | Зміни інтерфейса модуля HMS CRM |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.067 від 06.10.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Звіти | Доробка додаткових характеристик в шаблонах |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.066 від 03.10.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Звіти | Доробка додаткових характеристик в шаблонах |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.065 від 29.09.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Звіти | Доробка перерахунку статистичних даних |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.064 від 27.09.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Інтеграції | Доробка обробки документів для вивантаження для бекофісу |
| Інтеграції | Інтеграція з системою телефонії Binotel |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.063 від 10.09.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Інтеграції | Доробка обробки документів для вивантаження для бекофісу |
| Персонал | Зміна інтерфейсу вибору каси |
| Звітність | Доопрацювання звіту по компанії джерелу |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.062 від 10.09.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Звітність | Доопрацювання звіту по компанії джерелу |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.061 від 09.09.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| HMS CRM | Зміни інтерфейса модуля HMS CRM |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.060 від 06.09.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Додавання розкладу формування та відправлення шаблонів. |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.059 від 25.08.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Виправлення помилок | Виправлення помилок |
Версія 06.00.058 від 19.08.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Виправлення помилок | Виправлення помилок |
Версія 06.00.057 від 18.08.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Інтеграції | Доробка інтеграції ОТА каналу |
| Система | Додавання анкет з модуля HMS CRM |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.055 та 06.00.056 від 12.08.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Інтеграції | Доробка обробки документів для вивантаження для бекофісу |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.054 від 11.08.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Шахматка | Виводяться додаткові данні про гостя в інформаційному вікні в шахматці |
| Оповіщення | Додані розсилки за допомогою мессенджерів |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.053 від 03.08.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Формування і збереження шаблону фільтрів в CRM |
| Система | Додано налаштування виду меню модулів |
| Система | Доробка налаштувань прав ролей для постачальників послуг |
| Система | Доробка довідника категорій номерів |
| Система | Дороблена прив'язка робочого місця до готелю |
| Звіти | Додані статистичні дані по гостям |
| Карта компанії | Додано джерело в карті компанії |
| Карта рахунку | Додано налаштування вибора методу розрахунку податку |
| Прейскуранти | Додано динамічний пакет послуг |
| Інтеграції | Доробка обробки документів для вивантаження для бекофісу |
| ОТА | Оновлення обмежень для ОТА-каналів |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.052 від 19.07.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Доданий модуль CRM |
| Система | Додано налаштування часу роботи відділу бронювання |
| Звіти | Додано інформацію по компаніям в підтвердженнях бронювання |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.051 від 12.07.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Модуль бронювання в.3 | Імпорт оплат з модуля бронювання |
| Система | Розширення прав доступу до анкет гостей з інших готелів мережі |
| Інтеграції | Додано пошук по особистим рахункам в ресторанній службі |
| Покоївки | Об'єднання прибирань по пріоритету |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.050 від 30.06.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Інтеграції | Додано пошук каси при імпорті оплати з бекофісу |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.049 від 28.06.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Модуль бронювання в.2 | Додано вивантаження номеру телефона для модуля бронювання |
| Модуль бронювання в.2 | Додано відображення налогів в модуль бронювання |
| Інтеграції | Додані ресторанні рахунки в онлайн вивантаження для бекофісу |
| Інтеграції | Додано фільтр по даті депозитного рахунку в онлайн вивантаження для бекофісу |
| Інтеграції | Додані дані по платнику в онлайн вивантаження для бекофісу |
| Налаштування | Доопрацювання завдань для покоївок по графіку прибирань |
| Система | Додано формування групового рахунку для гостей групи |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.047-06.00.048 від 17.06.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Інтеграції | Додано тип рахунку та інформацію по податкам в онлайн вивантаження для бекофісу |
| Інтеграції | Додано фільтр по рахунку в онлайн вивантаження для бекофісу |
| Інтеграції | Додано інформацію по фіскальній зміні в онлайн вивантаження для бекофісу |
| Звіти | Додані фільтри в звіт ST010 "Брони менеджеров за период" |
| Система | Додана локалізація для Узбекисану |
| Система | Доповнення функцією Блоки номерів і окрема статистика завантаження |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.044-06.00.046 від 24.05.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Звязок сегментів з прейскурантом та картою гостя |
| Модуль бронювання в.2 | Можливість роботи з цінами по місцям |
| Модуль бронювання в.2 | Розширення інтеграції описом та характеристиками номерів |
| Модуль бронювання в.2 | Інтеграція прокату з модулем бронювання |
| Модуль бронювання в.3 | Розширення фільтру для імпорту бронювань на час створення бронювання з точністю до секунд |
| Налаштування | Доповненя імпорту довідників вибором файлу користувачем |
| Налаштування | Підказка в картці користувача для рівня доступу |
| Налаштування | Зміни в правилах досупу ролі: введення дозвільного принципу, для ролі. |
| Інтеграції | Розширення інтеграції з системою лояльності, облік транзакцій повернення по дисконтним операціям |
| Інтеграції | Розширення інтеграції з бухгальтерскими системами в ExtrnalService API, доповнення імпортом оплат |
| Корпоративний модуль | Збільшення кількості дітей в комбобоксі при бронюванні |
| Карта гостя | Доповнення функцією аннуляції для карт ідентифікації гостя |
| Звіти | Звіт GR011. Доповнення в набір даний примітки з карти гостя |
| Прейскуранти | Тарифи. Зміна автонумерації проритету |
| Склад готелю | Доповнення системи "Складом готелю" з відслідкуванням продажів товарів з акцизними марками |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.43 від 27.04.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Система | Додана фавіконка |
| Система | Прокат. Можливість автонарахувань |
| Різне | Сортування шаблонів по порядку в довіднику шаблонів |
| Продажі | Зміна автоматичної нумерації пріоритетів в тарифі |
| Продажі | Відображення порядку в списку прейскурантів |
| Налаштування | Зміна в налаштуваннях прав доступу рівнях доступу по ролям |
| API | Модуль бронювання. Додавання компанії-джерела до в протокол інтеграції |
| Карта гостя | Виведення коментаря анкети гостя на основнй вкладці карти гостя |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду не критичних помилок |
Версія 06.00.042 від 19.04.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| OTA | Інтеграції нової версії модуля бронювання |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.041 від 13.04.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Бухгалтерія | Довідник договорів компанії. Розширення курування записами в довіднику |
| Налаштування | Імпорт анкет та карт гостей |
| Система | Прокат. Умови тарификації. Виділення окремих правил автонарахувань |
| Шахівниця | Можливість візуалізувати рядки для ресурсів по прокату |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |
Версія 06.00.040 від 01.04.2022
| Модуль | Опис |
|---|---|
| Карта гостя | Додавання вкладки для записів по прокату |
| Налаштування | Додавання імпорту довідників (категорії номерів, кімнати, види нарахувань, анкети, бронювання) |
| Звіти | Новий звіт "Гості з продовженням/виїздом" |
| Система | Сортування списку мови для інтерфейсу на сторінці входу |
| Система | Реквізит в касі для реєстрації чеків без друку |
| Система | Додавання варіант знижки в пакетній послузі без врахування зафіксованих послух |
| Виправлення помилок | Виправлення ряду помилок |