Servio POS API: відмінності між версіями
| Рядок 163: | Рядок 163: | ||
|- | |- | ||
| [[PrintXReport]] || Надрукувати Х-звіт | | [[PrintXReport]] || Надрукувати Х-звіт | ||
|- | |||
| [[Get_XReport]] || Отримати дані Х-звіту по терміналу | |||
|} | |} | ||
Версія за 13:05, 13 березня 2023
Servio POS API
Сторінка в розробці
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| Authenticate | Аутентификація в системі SERVIO |
| OpenSession | Відкрити зміну |
| CloseSession | Закрити зміну |
| ValidateLicense | Перевірка ліцензії |
| Logout | Вийти з облікового запису |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetPlaces | Отримання переліку місць надання послуг |
| GetPlacesExt | Отримання переліку місць надання послуг |
| Get_Kitchen | Отримання переліку кухонь доставки |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| Get_Pricelists | Отримання доступних прайс листів |
| Get_TarifItem | Отримання позицій номенклатури за значенням ID групи |
| Get_TarifItems | Отримання груп позицій номенклатури |
| Get_TarifItemExt | Отримати всю номенклатуру меню |
| Get_Bestsellers | Отримати групи меню "Швидкий вибір" |
| Get_Bestseller | Отримати групy меню "Швидкий вибір" |
| GetReasonRefuse | Отримати причину видалення позиції |
| GetComplexExt | Отримати список комплексів |
| Get_Modifiers | Отримати список модифікаторів |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetBills | Отримання всіх відкритих рахунків |
| GetClosedBills | Отримання закритих рахунків поточної зміни |
| Set_Bill | Формування рахунку і його опису |
| Get_Bill | Опис методу |
| Bill_PaymentExt | Оплата рахунку |
| GetClosedBill | Перегляд закритого рахунку |
| SetBillLock | Блокування або розблокування рахунку |
| Set_BillListItemPack | Створення та модифікація рахунку |
| Create_BillListItemPack | Створення рахунку |
| TransferBill | Перенос рахунку |
| SetBracelet | Додати браслет |
| Set_BillComment | Додати коментар до рахунку |
| Друк рахунку | |
| CancelPrintBill | Відміна друку рахунку |
| CheckBillSumm | Перевірка суми по рахунку |
| Set_BillItem | Створення та модифікація рахунку |
| BillCopy | Копіювання рахунку |
| CreateBillFull | Створення рахунку |
| Del_Bill | Видалення рахунку |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| SendSMS | Відправити повідомлення на номер телефону |
| CallWaiter | Відправити повідомлення офіціанту |
| SetClient | Створення клієнта |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetDiscountGroup | Повертає перелік значень “Груп дисконтних карт” |
| GetDiscountCardInfo | Отримати інформацію по дисконтній картці |
| BonusRequest | Отримати бонуси доступні до застосування |
| BonusApply | Застосувати бонуси |
| CancelBillDiscount | Видалити знижку з рахунку |
| Get_CardPayBalance | Повертає дані по карті |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetMessage | Оновити повідомлення |
| GetInfo | Отримати інформацію про оновлення |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetPayments | Повернення видів оплат |
| Назва методу | Опис методу |
| Назва методу | Опис методу |
|---|---|
| GetRroEnterprise | Отримати інформацію про фіскальний реєстратор |
| FiscalCashIn | Службове внесення на РРО |
| FiscalCashOut | Службове винесення з РРО |
| PrintZReport | Надрукувати Z-звіт |
| PrintXReport | Надрукувати Х-звіт |
| Get_XReport | Отримати дані Х-звіту по терміналу |
При додаванні даного методу видалити його з списку
9 CancelCinemaTicket -//- -//-
12 CheckTicket -//- -//-
13 ChoiceQr -//- -//-
14 ChoiceQrAreas -//- -//-
15 ChoiceQRCategories -//- -//-
16 ChoiceQrDishes -//- -//-
17 ChoiceQrMenu -//- -//-
18 ChoiceQrOrder -//- -//-
19 ChoiceQrPoints -//- -//-
20 ChoiceQrRegistry -//- -//-
21 ChoiceQrSection -//- -//-
22 ChoiceQrSections -//- -//-
23 CinemaPaymentChairsAmount-//- -//-
25 CodeValidate -//- -//-
27 CreateBillFull -//- -//-
28 createIncomingOrder -//- -//- 29 CreateOnlinePayTransaction-//- -//-
30 Del_Bill -//- -//-
31 DotsOrder -//- -//-
38 Get_CrossLinks -//- -//-
39 Get_Enum -//- -//-
40 Get_Info -//- -//-
47 Get_XReport -//- -//-
48 GetAddressDeliverySite -//- -//-
49 GetBillDelivery -//- -//-
50 GetBillDeliverySite -//- -//-
52 GetBillTradeAction -//- -//-
53 GetBrands -//- -//-
54 GetCertificateItems -//- -//-
55 GetCinemaFilms -//- -//-
56 GetCinemaPlaceGroup -//- -//-
57 GetCinemaSession -//- -//-
58 GetCinemaSessionChairs -//- -//-
59 GetCinemaSessionPlaces -//- -//-
60 GetCinemaSessions -//- -//-
61 GetCinemaSessionsPeriod -//- -//-
64 GetCompanies -//- -//-
66 GetConditions -//- -//-
68 GetDistricts -//- -//-
69 GetEatrixInfo -//- -//-
70 GetFeedbackTheme -//- -//-
72 GetKitchens -//- -//-
73 GetKitchenStopList -//- -//-
74 GetLockCinemaChairsAmo
75 GetLoyaltyTransactions -//- -//-
76 getMenuItems -//- -//-
81 GetProperties -//- -//-
83 GetRestInfo -//- -//-
85 GetSchedules -//- -//-
86 getStopList -//- -//-
87 GetTarifItemsProperties -//- -//-
88 GetTransactions -//- -//-
89 GetVotes -//- -//-
90 GlovoOrder -//- -//-
92 OnlinePaymentOrder -//- -//-
94 ParkingCheckCard -//- -//-
95 ParkingDoReboot -//- -//-
96 ParkingGetCard -//- -//-
97 ParkingPrintCard -//- -//-
98 PaymentCinemaChairs -//- -//-
99 postOrder -//- -//-
101 PrintFr -//- -//-
104 ReadinessNotice -//- -//-
105 RegisterClient -//- -//-
106 ReservationSearch -//- -//-
112 Set_CardPayTrans -//- -//-
113 Set_Discount -//- -//-
114 Set_Menu_Tarifitem -//- -//-
115 Set_Menu_TarifitemGroup -//- -//-
116 SetAddress -//- -//-
117 SetAddressBillDeliverySite -//- -//-
118 SetBillCertificateItem -//- -//-
119 SetBillDeliverySite -//- -//-
120 SetBillItemAction -//- -//-
122 SetBillTradeAction -//- -//-
125 SetCompany -//- -//-
126 SetCondition -//- -//-
127 SetFeedBackOrder -//- -//-
128 SetLockCinemaChairs -//- -//-
129 SetLockCinemaChairsAmo
130 SetModifiers -//- -//-
131 SetParamsBillDeliverySite -//- -//-
132 SetPayment -//- -//-
133 SetPaymentGroup -//- -//-
134 SetPickup -//- -//-
135 SetSchedule -//- -//-
136 SetSections -//- -//-
139 Voting -//- -//-
IIKO
140 nomenclature -//- -//-
141 getRestaurantSections -//- -//-
142 getPaymentTypes -//- -//-
143 cities -//- -//-
144 citiesList -//- -//-
145 streets -//- -//-
146 getDeliveryTerminals -//- -//-
147 orders -//- -//-
148 add -//- -//-
149 checkAddress -//- -//-
150 checkCreate